"Nie zmarnuj swojego Życia"
10 stycznia w naszych szkołach ponownie zagościli raperzy Bęsia i Dj Yonasa tworzący skład "Rymcerzy" z programem profilaktycznym "Nie zmarnuj swojego Życia". Cele prezentowanego programu to: profilaktyka uzależnień, uświadomienie zagrożeń związanych z używkami, zmiana postawy u młodzieży, zachęcenie do rozwijania swoich zainteresowań, przedstawienie uniwersalnych wartości, wzmocnienie autorytetu Grona Pedagogicznego połączone z promocją hip -hopu z wartościami. Autorzy i wykonawcy programu mają świetny kontakt z młodzieżą są przyjmowany z dużym entuzjazmem przez naszych uczniów, którzy również podejmują aktywne uczestnictwo w wydarzeniu. Działanie zostało finalizowane ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!