PROJEKT PROFILAKTYCZNY „JEDNO ŻYCIE”
6 października 2025 r. w naszych szkołach gościmy Piotr POISON Plichta, artystę tworzącego muzykę rap z pozytywnym przekazem. Występ jest realizacją Projektu "JEDNO ŻYCIE", z celem profilaktycznego przesłania, uświadomienia młodzieży jak cienka jest granica między spróbowaniem "jeden raz" używki, a uzależnieniem. Pokazuje na przykładach prowadzącego i jego znajomych, jakie były skutki i konsekwencje uzależnień oraz z czego te uzależnienia wynikały. Uczestnikami wydarzenia są uczniowie siódmych i ósmych las szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych. Spotkania odbyły się w Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi, gdzie również uczestniczyli uczniowie ze szkoły z Mrzeżyna oraz w Zespole Szkół w Trzebiatowie gdzie uczestnikami byli uczniowie pozostałych szkół. Wydarzenie realizowane jest w ramach środków finansowych Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!