Logo Ośrodka Pomocy Społecznej w Trzebiatowie

Spotkanie z psychologiem!

Ocena 0/5

Spotkanie z psychologiem!
W naszym Ośrodku Pomocy Społecznej odbyło się spotkanie z psychologiem dla pracowników socjalnych, poświęcone trudnościom w pracy w środowisku oraz codziennym wyzwaniom zawodowym.

Omówiono m.in.:
  radzenie sobie ze stresem i obciążeniem emocjonalnym
  komunikację w sytuacjach trudnych i konfliktowych
  reakcje klientów w kryzysie
  kwestie bezpieczeństwa w pracy terenowej

Spotkanie miało charakter edukacyjny i praktyczny, stanowiąc wsparcie w codziennej pracy socjalnej oraz okazję do wymiany doświadczeń.

W spotkaniu uczestniczyli również pracownicy socjalni z Ośrodek Pomocy Społecznej w Karnicach  oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rewalu, co umożliwiło wymianę doświadczeń i spojrzenie na podobne wyzwania w różnych środowiskach pracy.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie .

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności