Logo Ośrodka Pomocy Społecznej w Trzebiatowie

Wręczenie nagród dla laureatów konkursu plastycznego

Ocena 0/5

Dnia 17 czerwca 2025 r.  nastąpiło uroczyste wręczenie nagród laureatowi i osobom wyróżnionym w konkursie „Logo Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Trzebiatowie”. Konkurs został zorganizowany z inicjatywy GKRPA jego celem było zaprojektowanie logo i rozpowszechnienie informacji o działalności  Komisji. Przewodnicząca GKRPA Anna Jakubaszko dokonała wręczenie nagród:

Laureat: Sławomir Kasiorkiewicz 

Wyróżnienia: Magdalena Pilczuk, Hanna Pilczuk, Maria Łach i Wojciech Burak

            Logo wykorzystywane będzie przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych do celów identyfikacyjnych, reklamowych, korespondencyjnych, promocyjnych.

Galeria zdjęć

Zdjęcie z osobami wyróżnionymi Zdjęcie z laureatami Zdjęcie z zwycięzcą konkursu Zdjęcie z osobami wyróżnionymi z konkursu
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności