Logo Ośrodka Pomocy Społecznej w Trzebiatowie

Nabór do Programu „Bezpieczni z teleopieką” 2025

Ocena 0/5

Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzebiatowie zaprasza mieszkańców naszej Gminy do uczestnictwa w programie „Bezpieczni z teleopieką”, w ramach którego seniorzy nieodpłatnie otrzymują opaski telemedyczne czyli inteligentny system bezpieczeństwa.

W ramach programu uprawnionymi do otrzymania wsparcia będą osoby:

  1. w wieku 60 lat i więcej roku życia,
  2. zamieszkałe na terenie gminy Trzebiatów,
  3. których stan zdrowia wpływa na problemy z samodzielnym funkcjonowaniem, prowadzące samodzielne gospodarstwa domowe lub mieszkające z osobami bliskimi, które nie są w stanie zapewnić im wystarczającej opieki w codziennym funkcjonowaniu w zakresie odpowiadającym ich potrzebom.

Zakwalifikowany do programu senior otrzyma w użyczenie:

  1. urządzenie/teleopaskę, wyposażoną w przycisk funkcyjny SOS. Opaska umożliwia połączenie głosowe z telecentrum,
  2. indywidualną kartę SIM. Do każdego urządzenia senior otrzymuje instrukcję obsługi wraz z zasadami poprawnego użytkowania.

Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Trzebiatowie
w pokoju nr 5 lub telefonicznie 91 387 31 32 wew. 35.

Osoba do kontaktu: podinspektor ds. seniorów i osób z niepełnosprawnością Barbara Dębowska

 

gminny program bezpiecznie z teleopieką

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności